HIKARI EYES OF YOUTH CREAM 20 ML

DERMIS-DIRECT™ unikaalne kosmetseutiline vananemisvastane sari mõjutab vahetult dermist. Sisaldab tavapäraseid mesoteraapilisi võtmekomponente, mis on kasutusel meditsiinilises mikroporatsioonravis (MESO-COCKTAIL™ lahused), ning spetsiifilisema ülesandega aktiivaineid. Kohese toimega mikroporatsiooni ja kestvama mõjuga paikse manustamise sünergiline kombinatsioon avab vananemisvastaste toodete valdkonnas uue ajastu. DERMIS-DIRECT™ tooted võitlevad edukalt vananemisilmingutega ning ergutavad naha restruktureerimisprotsesse. Sari on äärmiselt ohutu, tooted ei sisalda parabeene, SLS, PEG, mineraalõlisid, denatureeritud alkoholi ega nanomaterjale.

EYES OF YOUTH – 64 aktiivainet Uuenduslik silmaümbruskreem sisaldab auhinnatud aktiivaineid, mis vähendavad miimilisi kortse, ergutavad uute kollageenkiudude tootmist ning hajutavad tõhusalt silmaalused tursed ja tumedad rõngad. Sisaldab toitvaid ja hüdreerivaid koostisosi, mis tagavad kohese niisutatuse, ning fütosteroole, mis muudavad silmaümbruse õrna naha elastsemaks. Kandke eelnevalt puhastatud nahale piisav kogus kreemi. Vältige toote silmasattumist! Patsutage õrnalt sõrmeotstega kuni kreemi täieliku imendumiseni. Sobib kasutamiseks nii hommikuti kui õhtuti.

Hoiatus: Kasutage kreemi ainult ettenähtud nahapiirkonnas. Silma sattumisel loputage koheselt rohke veega. Ainult välispidiseks kasutuseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas.